• نام پروژه: برج مسکونی تریتیوم 3
  • تعداد بلوک و طبقات: 1 بلوک 13طبقه (10طبقه مسکونی+1 طبقه لابی +2 طبقه پارکینگ)
  • متراژ واحدها: 133، 126، 122 و117 متر
  • زمان تحویل: 14ماهه
  • امکانات: سالن ورزشی، لابی و فضای ورودی به مساحت 400 متر، روف گاردن 3 لاین آسانسور (2 لاین نفربر+1 لاین حمل بار) سرمایش و گرمایش داکت اسپیلت
  • شرایط ضمن قرارداد: ثبت در دفترخانه اسناد رسمی سند تک برگ
  • شرایط پرداخت: 35 درصد نقد 50 درصد اقساط 10 درصد تحویل 5 درصد سند

امکانات و تجهیزات

پروژه تریتیوم 3 دارای 10 طبقه مسکونی ۲ طبقه منفی پارکینگ و انباری و در همکف لابی است. هر طبقه شامل 9 واحد به متراژهای 117، 122، 126و 133 و هر واحد دارای 2 سرویس بهداشتی و 1 خواب مستر است.

این برج دارای 2 لاین آسانسور برای ساکنین و 1 لاین آسانسور برای حمل اساس و کالا است. سرمایش و گرمایش هر واحد داکت اسپلیت و تامین کننده آبگرم هر برج واحد پکیج دیواری است.  تمام واحدها دارای دیزاین عالی کابینت، کمد دیواری هایگلس، شیرآلات برند، دربها و پنجره های ضد سرقت است.
نقشه و پلان واحدها به گونه‌ای طراحی شده که هر واحد با کمترین دیوار مشترک نورگیر خوب برای هر واحد باشد. در ضمن واحدهای 3 خواب در گوشه‌های هر ضلع و واحدهای 2 خواب در مرکز ضلع شمال و جنوب قرار گرفته است.
نمای زیبا از ویژگی‌های برجسته این پروژه است که آن را بسیار متمایز از برج‌های منطقه 22 کرده است. نمای این برج 70 درصد شیشه و روکش ساختمان از پالپینگ (رزین ساختمان ) ،اکریلیک، پودر گرانیت، پیگمنت anti uv و چسب سرامیک است.
مشاعات برج شامل سالن اجتماعات چند منظوره ، روف گاردن 360 درجه دارای آلاچیق و باربیکیو و سالن ورزش و GYM و فضای سبز اختصاصی است.
زمین پروژه متعلق به معاونت طرح و ترافیک تهران است و ساخت و تجهیز واحدها بر عهده شرکت نیکان سازه سدید است.
موقعیت جغرافیایی این برج از ویژگیهای برجسته آن است چراکه مروارید شهر منطقه‌ای نوساز می باشد که بسیاری از انبوه‌سازان به تازگی در این منطقه سرمایه‌گذاری کرده اند و کارشناسان رشد این منطقه را از نقاط دیگر تهران بیشتر می دانند.

ثبت خرید

برج مسکونی تریتیوم 3  با شرایط فوق ارائه می‌گردد. جهت اطلاع از شرایط پرداخت و اطلاعات تکمیلی با ما تماس حاصل نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

02144716045