شرکت تعاونی کاشانه سازه فرتاک یکی از شرکت‌های مهندسی است که در منطقه ۲۲ (چیتگر) در تهران مشغول به فعالیت و اجرا و طراحی پروژه‌های عمرانی است. کاشانه‌سازه در زمینه اموری از قبیل تهیه زمین با کاربری مسکونی ، اداری-تجاری و احداث مسکن به‌ صورت انبوه فعالیت می‌کند. بخش عمده‌ای از فعالیت‌های این شرکت مهندسی و تعاونی در زمینه تامین و واردات تجهیزات و لوازم و مصالح مورد نیاز کشور در زمینه ساخت‌ و ساز است.

از طرف دیگر این شرکت تعاونی و مهندسی، در زمینه ارائه خدمات فنی و اجرایی در حوزه ساختمان و در قالب شرکت پیمانکاری تاوسازه فرتاک نیز فعالیت‌های وسیعی دارد. تعاونی فرتاک در سال 1392 تاسیس شده و مدیر و مؤسس آن  جناب مهندس امیر کاویانی است  که از مهندسین معتبر و خوش نام منطقه هستند.

پروژه ها:

از معروف ترین پروژه های شرکت فرتاک می توان به پروژه مسکونی افق، پروژه مسکونی فراز و پروژه اداری-تجاری المپیا اشاره کرد. تمامی این پروژه ها از امکانات درجه یک رفاهی برخوردار هستند و با حداقل پرداخت، اقساط بلند مدت و منعطف و با احتساب ضرر و زیان دیرکرد تحویل به فروش می­رسند.

این پروژه ها به لحاظ امکانات با برج های لوکس مناطق 1،2،3 برابری می­کنند و از لحاظ قیمت این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم می کنند که بتوانند با حداقل پرداخت صاحب خانه شوند.

   

   • پروژه مسکونی افق : برج های دو‌قلوی چشمه در یکی از بهترین لوکیشن‌های منطقه 22 محله زیبادشت میدان لاله، بلوارگلبانگ توسط شرکت تعاونی کاشانه سازه فرتاک که زیر نظر اداره تعاون کشور می‌باشد، در حال ساخت است. این پروژه که در نزدیکی بوستان جوانمردان و دهکده المپیک قراردارد و دسترسی بسیار خوبی به بزرگراه‌های آزادگان، خرازی و اتوبان تهران-شمال دارد.

  این دو بلوک برج شامل 21 طبقه و مجموعا 256 واحد و متراژ واحدها بین 55 تا 220 متر است که واحدهای 220 متری آن بصورت پنت هاوس ارائه می­گردد.

    

    • پروژه مسکونی فراز: پروژه فراز فرتاک در زمینی در حدود دو هزار متر در جنوبی ترین نقطه مروارید شهر شمالی الهیه غرب توسط شرکت تعاونی کاشانه سازه فرتاک در قالب تک برج با 19 طبقه مسکونی ، 4 طبقه پارکینگ و انباری و یک طبقه لابی در دست ساخت است . این پروژه شامل 150 واحد مسکونی است  و هر طبقه آن 8 واحد به متراژ 60 ، 120 و 140 را شامل میشود.

    • پروژه اداری-تجاری المپیا: مجتمع تجاری_ اداری المپیک، در ضلع شمال غربی میدان المپیک در منطقه 22 تهران واقع شده است. پروژه المپیا دارای دسترسی مستقیم به مجموعه تفریحی بوستان جوانمردان از شرق، استادیوم آزادی از جنوب و دریاچه تفریحی خلیج فارس از غرب می باشد. مساحت زمین ملاک تراکم 8884 متر مربع، متراژ کل سازه 80283 متر مربع و در کل 17 طبقه می باشد. که شامل 5 طبقه زیر زمین، 2 طبقه همکف و 10طبقه روی همکف است .کل مجموعه شامل 3 بلوک A,B,C بلوک A وB تا طبقه مثبت 4 و بلوک C تا طبقه مثبت 10 می باشد. فروش این پروژه به صورت سهامی مجموعه ای از متراژ اداری و تجاری است.

   همکاری مجموعه فرتاک با بهان:

   از اسفند ماه 1401، خانم دکتر سارا زارع­زاده به عنوان مدیر فروش رسمی کل مجموعه فرتاک معرفی گردید و تمامی مراحل خرید از آشنایی پروژه ها تا عقد قرارداد و پیگیری های بعد از عقد قرارداد زیر نظر مستقیم ایشان صورت می­گیرد. خانم دکتر زارع پیشینه مهندسی فروش و اتمام چندین پروژه معتبر را در مناطق 2 و5 و 22 در کارنامه خود دارد.

   همچنین کارگزاری بهان22 Vip بعنوان کارگزار رسمی فروش پروژه های فرتاک از مرداد ماه 1401 مشغول به فعالیت در زمینه فروش زیرنظر مستقیم شرکت فرتاک است.

   تمامی مراحل فروش در مجموعه بهان بر مبنای این سمت بدون واسطه و بدون دریافت کمیسیون از محل مشتری صورت می­پذیرد و مشتریان گرامی می­توانند با خیال آسوده خرید خود را از طریق بهان انجام دهند.

   نحوه دریافت مشاوره رایگان و انجام خرید:

   مجموعه بهان متشکل از تیم مهندسین فروش و کارشناسان است که می توانند در تمامی مراحل بهترین راهنما و همراه شما باشند. شما می­توانید پیش از هرگونه اقدامی با ارسال شماره خود در قسمت ثبت درخواست سایت و یا از طریق دایرکت اینستاگرام بهان به نشانی @behan22_vip از مشاوره رایگان در خصوص تمامی پروژه ها بهره­مند شوید و پس از کسب اطلاعات تکمیلی از طریق مجموعه برای خرید اقدام و روند پیشرفت پروژه را از طریق اینستاگرام و سایت دنبال نمایید.

   اخبار مربوط به تعاونی فرتاک

   پذیره نویسی پروژه فراز

   پذیره نویسی پروژه فراز

   پیشرفت پروژه افق (بهمن 1401)

   پیشرفت پروژه افق (بهمن 1401)

   02144716045