• نام پروژه: پروژه مسکونی فراز
  • تعداد برج‌ها و طبقات: 1 برج 24 طبقه (19طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی، 4 طبقه پارکینگ)
  • زمان تحویل: 48 ماهه
  • امکانات: لابی مجلل، فضای آموزشی و مهدکودک، زمین چند منظوره ورزشی، سالن اجتماعات، فضای سبز و محوطه‌سازی
  • شرایط ضمن قرارداد: - دفترچه سرمایه‌گذاری رسمی مورد تائید سازمان انبوه‌سازان - ذکر پلاک ثبتی زمین پروژه - ذکر متراژ قرارداد - ثبت قرارداد در دفترخانه اسناد رسمی
  • شرایط پرداخت: پیش‌پرداخت اولیه بر اساس متراژ + اقساط 48 ماهه

آشنایی با پروژه مسکونی فراز

پروژه مسکونی فراز برخلاف سایر پروژه‌های منطقه 22، مالک زمین و سازنده آن یک شخص است که یکی از مزایای اصلی محسوب می‌شود. مهندس امیر کاویانی مدیرعامل شرکت تعاونی کاشانه سازه فرتاک بعنوان مالک و سازنده این پروژه، زمین این پروژه را در ماه‌های پایانی سال 1401 در مرحله فونداسیون خریداری نموده است. عملیات عمرانی آن از جمله فنس‌کشی، تجهیز کارگاه و نصب تاور کرین‌ها در فروردین 1402 انجام شد.

فراز در یک زمین 2000 متری در قالب یک برج مسکونی لوکس تعریف شده که 20 طبقه آن روی خاک قرار دارد که شامل یک طبقه لابی و 19 طبقه مسکونی است و 4 طبقه آن منفی است که پارکینگ و انباری‌ها را در خود جای داده است. متراژ واحدهای این برج از 60 الی 240 متر است. جالب است بدانید که واحدهای جنوبی آن بدون مشرف هستند و چشم انداز ابدی اتوبان حکیم و منطقه 22 را دارند.

از امکانات آن می توان از سالن اجتماعات، روف گاردن، لابی و لابی‌من 24 ساعته، نگهبانی و سیستم مانیتورینگ، باشگاه ورزشی، استخر، سونا، جکوزی و پارکینگ مهمان نام برد.

لوکیشن پروژه فراز

از لحاظ لوکیشن زمین پروژه مسکونی فراز در محدوده‌ی الهیه غرب واقع شده که به مرواریدشهر نیز معروف است و یکی از مناطق در حال توسعه و کاملا مناسب جهت سکونت و سرمایه‌گذاری است. در نزدیکی آن سوپرمارکت‌های متعدد، هایپرمی، مراکز درمانی و خدماتی موجود است. فاصله‌ی آن با دریاچه چیتگر، باملند، مراکز خرید بنام مانند ایران‌مال، رزمال و..  بسیار کوتاه است.

دسترسی بسیار عالی پروژه فراز با اتوبان‌های همدانی (حکیم)، همت از نقاط مثبت آن به شمار می‌رود.

خرید از پروژه فراز

فروش این پروژه از طریق کارگزاری رسمی آن یعنی گروه کارگزاری بهان انجام می‌گیرد. شما می توانید بدون پرداخت کمیسیون خرید خود را از طریق این شرکت انجام دهید.

کارشناسان بهان از مرحله معرفی و بازدید و انجام خرید تا تحویل واحد مشاور و همراه شما در تمامی مراحل هستند.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

اردیبهشت 1402: این پروژه در مرحله اسکلت است و با توجه به روند پیشرفت سریع پروژه، ابتدای هرماه افزایش قیمت خواهد داشت.

02144716045